WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

Tesisimize ismini verdiğimiz Aya Yorgi, mevcut yerimizin karşısında Güvercin Adasının üstünde bulunan Aya Yorgi Manastırı'ndan esinlenmiştir.

Aya Yorgi Manastırı 1740 yılında inşaa edilmiş eski bir korsan sığınağıdır. İçinde kilise, yatak yerleri ve kuyuları olan manastırdır. Korsanların yaşlandıklarında kandan ve günahtan arınmak için sığındıkları bir yerdir.

Aya Yorgi Beach 2018 yılında kurulan Turistik, Konaklama ve Dinlenme tesisidir.

Cunda merkez'e 3 km uzaklıkta Doğa, Deniz ve Zeytin Ağaçları içinde bulunan tesisimiz, şehir gürültüsünden uzak tam bir tatil ve dinlenme cennetidir. 

Tesisimiz içerisinde 8 (sekiz) Ağaç Bungalow, 2 (iki) Otel Odası, 1 (bir) Villa ve Karavan Ev olarak konaklama hizmeti vermekteyiz. Tüm odalarımız ve Bungalowlar içerisinde Klima, Televizyon, Sıcak Su, Tuvalet, Ön Balkon ve Barbekü içermektedir.

Ortak kullanım alanlarımızda Büfe, Restoran, Bar, Market bunun yanında Yüzme Havuzu, Kum Plaj (şezlong, şemsiye, minder), Sıcak Soğuk Duşlar, Kadın Erkek Tuvalet ve Sorunma Odaları, çocuklar için oyun alanları bulunmaktadır.

Kamping yapmak için Çim ve Çadıra özel yerlerimiz düzenli bir şekilde planlanmış tüm ortak kullanım yerlerinden faydalanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Çadır, Kamping yerlerimiz Barbekü, Sıcak Duş ve diğer tüm olanaklardan faydalanması sağlanmıştır.

Hakkımızda